facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 49 86                                    GSM: 0 532 641 88 13                                    Whatsapp: 0 532 641 88 13                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ŞİRİNEVLER Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir semt olup Türkiye’de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir.Emlak Bankası’na ait bir proje olan Ataköy nakliyat, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat fiyatları olarak ekonomik fiyatlarla kalite odaklı %100 müşteri memnuniyetli taşıma prensibimizle birlikte sıkıntılı Nakliye işlemlerini sizin için en uygun hale getirmekteyiz.

Ataköy evden eve nakliye yılların verdiği tecrübe ile güleryüzlü , konusunda uzman ekibiyle kendini kurumsal bir firma olarak kanıtlamıştır.

Verdiğimiz Hizmetler :

Paketleme

Ambalajlama

Avcılar şehirlerarası nakliyat

Eşyalarınızın evden eve taşıma için özel olarak tasarlanmış nakliye aracını düzgün bir şekilde istiflenip yüklenmesi.

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülüp paketlendikten sonra diğer tarafta isteğinize uygun olarak tekrar montajlanması.

Taşımalarımız Axa Oyak sigorta güvencesi altındadır.

Ataköy şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz

Ataköy evden eve taşımacılık . Bizlere taşınma isteğinizi bildirin gerisi bizim işimiz sizin için en uygun taşınma lokasyonunu en uygun araç ve gerekli uzman elemanlarımız ile en uygun fiyatlar ile sizin onayınıza sunma gayreti içerisinde olacağız…

İstanbul evden eve nakliyat Hizmetleri

Ara
Teklif Al